TRESTNÉ OZNÁMENIE

Dnes som podal trestné oznámenie na neznámeho páchateľa.... https://youtu.be/us8zkRqG5b8

Dôvod?

Moje články k ilegálnej skládke Vassal 


zabrali.

Sú obrannou baštou pred vulgárnym, bezobsažným, devalvovaným a prázdnym slovom ktoré prezentujú aj v tejto kauze naši traja volení zástupcovia riadiaci špinavú kampaň z Malinova, Mliečna a starej časti Biskupíc.

Prečo?
V Podunajských Biskupiciach je ľudom odcudzený verejný priestor - a to v každej oblasti: či už je to rozvoj mestskej časti, ale predovšetkým komunálna politika.

Za všetko hovorí stranícke myslenie politika, pôsobiaceho od NF, Most-Hid ,až po snahu dotiahnuť sa cez stranu SaS do mesta, či neskôr na poslanca NR SR. Ide o garnitúru ľudí vrátane nominovaného "harakterného" kandidáta na starostu , ktorí tu viac menej viac ako 12 rokov riadia mestskú časť ako hru SIMCITY - rozdeľuj a vládni.

Ich heslo 'Vyhraj voľby a môžeš všetko', 'koaličná súdržnosť' a politické, rodinné kádre na miestnom úrade, rodinkárstvo, tendre... toto všetko (a omnoho viac), umocnené vetou LEN VÝSLEDKY PRESVEDČIA.

Biskupičania cítia, že na verejný život nemajú žiaden dosah, maximálne lajkujú na Facebooku asfaltárske úspechy alebo sa zvezú ľoďou po Dunaji. Na druhej strane, títo pod rúškom noci, si ukrajujú z majetku mestskej časti a spokojne si mädlia ruky.

Každé 4 roky chodí ku komunálnym voľbám len 1800,- t.j.,30% voličov. Viac ako 4000 voličov nepríde, keďže sú apatickí a znechutení.

Na jednej strane tu máme generáciu Gottwaldových detí, ktoré cely život žili v strachu totality a na druhej strane tu máme mladšiu Husákovú generáciu, ktorej liberálna demokracia je im vlastná.
A tento generačný, názorový a kultúrny konflikt o vnímaní kam sa má uberať Podunajské Buskupice sú o to horšie a frustrujúcejšie, že Gottwaldova generácia ľudí volí týchto amorálnych ľudí každé štyri roky do funkcie.

Ľudia spamätajte sa! Dolné Hony, Medzijarky, Starobiskupičania, prídite 10.11.2018 k volebným urnám a ukážte týmto politikom že chcete zmenu tvári a štýlu politiky!

Môžeme to urobiť lepšie! Csinálhatjuk ezt jobban! We can do it better!

Ján Španko